Друзі, пролетіло 6 днів фестивалю, як один день. Сказати, що було дуже цікаво – це не сказати нічого!!! Тому що реально цей фестиваль об’єднав нас!!! Дружня і невимушена атмосфера! Приємні люди, прекрасні викладачі і звичайно незабутнє місце проведення – Ворохта, Карпати!!!

Yoga Fest 2018 - Ворохта Карпати
Yoga Fest 2018 – Ворохта Карпати

Я провела два майтер класи на яких максимально постаралась донести практикуючим принципи роботи с тілом в йога-асанах. Тренування проходили на одному подиху, тому що коли працюєш в команді, все вдається легко і невимушено!!!

«Будь безупречным. Я говорил тебе это уже двадцать раз. Быть безупречным означает раз и навсегда выяснить для себя, чего ты хочешь в жизни, и тем самым поддержать свою решимость достигнуть этого. А потом делать все от тебя зависящее и даже больше для того, чтобы воплотить в жизнь свое стремление. Если ты не решился ни на что, ты просто-напросто в суматохе играешь с жизнью в рулетку».
Карлос Кастанеда

Я надіюсь на скору зустріч з усіма Вами! Йога вона нескінченна. Практики надзвичайно різні. І цікавинок досить багато!!!

Слідкуйте за анонсами!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *