Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 200 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.

Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Резидент Yogalife Fest, а також інструктор йога семінарів та майстер-класів багатьох українських йога-фестивалей.

Офіційний представник Індонезійської школи йоги «Devdan Yoga International» в Україні.

Практикує йогу протягом 9 років. Викладацький досвід – 5 роки.

Викладач найпопулярніших в Україні навчальних курсів для інструкторів з йоги, який має право сертифікувати викладачів за міжнародними стандартами Yoga Alliance Professional. Йога-терапевт з досвідом роботи з різноманітними захворюваннями опорно-руховового апарату.

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більше дізнаюсь, тим більше я розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!”

“Ззовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.”

 


Галина Шипунова – досвідченний викладач з чималим досвдідом особистої практики. Сертифікована за стандартом RYT 200 від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International.

“Моя любов до йоги починається з 2008 року. Від першого знайомства до стабільних стосунків пройшли роки))) І зараз я хочу сказати: йога, я люблю тебе, я з тобою назавжди, бо ти для мене відкриваєш новий світ, нову мене, нові можливості й бажання!”

“Саме тому я продовжую вчитися:
захистила сертифікат Девдан –школи( стиль аштанга) і не збираюсь зупинятись! Я хочу ділитись тою радістю й натхненням, яке дає йога, з усіма бажаючими, незалежно від віку! Мені 50 років, і повірте: це найкращий час, щоб почати займатись йогою і змінювати своє життя!”

 


Зіновія Сліпченко – сертифікований викладач з йоги за стандартом RYT100 від школи “Devdan Yoga Inernational”. Досвід викладання йоги, бодіфлексу та українських народних танців – 2 роки.

“Йога – це ключ до пізнання свого тіла. Підтягнуте , гнучке, сильне тіло – запорука довгої практики і як результат впевненності в собі. Завдяки йозі, можна навчитись правильно розприділяти свою життєву енергію та використовувати її з користю для себе. Духовна рівновага, блискучий розум та гарне тіло – це саме той баланс, який можна досягнути, регулярно практикуючи йогу.”

 

elena-pashynska

Олена Пашинська – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 100 від школи “Devdan Yoga International”. Практикує йогу 6 років.

“Знайомство з йогою почалось ще в 2011 році. Спочатку – це були заняття класичною хатха йогою по відео урокам. Потім, в 2014 році почала займатись Yoga23 у викладачів даної школи. З 2017 року стала більш глибоко цікавитись фізіологічними та анатомічними аспектами практики. В цьому допомогали знання в аюрведі, дієтологогіїї та професійний досвід в медицині. В 2019 році усі накопленні знання та досвід систематизувала, пройшовши 100-годинний курс викладачів за методикою Devdan.”

“Неможливо коротко описати, чим для мене є йога. Маючи медичну освіту, я чітко розумію як йога покращує стан здоров’я. Проте, важливо при цьому не нашкодити і застосовувати практику корректно та з індивідуальним підходом. Також, особисто для мене, найважливішим аспектом йоги є позитивний вплив на психоемоційний стан та нервову систему – заняття йогою, однозначно, покращують настрій та підвищують життєвий тонус.”