Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.

Диполмований йогатерапевт та спеціаліст з адаптивної фізичної культури для осіб з обмеженими можливостями, реабілітолог. Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Засновниця та провідний викладач найпопулярніших курсів для інструкторів йоги та йогатерапевтів в Україні від “International Yoga Therapy Center “Sense”, яка має право сертифікувати студентів за міжнародними стандартами Yoga Alliance.

Практикує йогу протягом 12 років. Викладацький досвід – 9 років.

Йога-терапевт, що має досвід терапевтичної роботи з різними захворюваннями опорно-рухового апарату та внутрішніх органів, досвід по йогатерапевтичному веденню вагідних та післяпологовому відновленню, а також йогатерапевтичний досвід роботи з тривожними та депресивними розладами та багато іншого…  Кваліфікація Олени Бакай підтверджена міжнародними стандартами якості від International Association of Yoga Therapy. (сторінка Олени на офіційному сайті IAYT)

“У своїй практиці ведення занять, як індивідуальних, так і групових, я базуюся на знаннях анатомії, фізіології та біомеханіки людського тіла. При роботі із захворюваннями використовую техніки та методи йогатерапії з науково-доказовою базою. До мене звертаються люди як за грамотною практикою, так і для терапії своїх захворювань.Часто працюю з проблемами хребта, колін та інших частин опорно-рухового апарату.Особливу роль у практиці займаєте місце йогатерапевтичної роботи із захворюваннями нервової системи, ШКТ, дихальної та ендокринної систем, а також терапії проблем жіночої та чоловічої репродуктивної систем.

 

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більше дізнаюсь, тим більше я розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!”

“Ззовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.”

 

 

Бровінська Наталя. Сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 100 від школи Sense International Yoga Therapy Centre. Вчитель математики та інформатики. Почала займатися йогою у 2019 році у студії Олени Бакай, вирішила спробувати щось нове для себе. До йоги займалася фітнесом, але результатів не було. З першого заняття йога мене захопила. Завдяки йозі, я побачила можливості свого тіла. І як наступний етап у моєму зростанні у йозі, вирішила спробувати себе як викладач, надіюсь це вдала ідея.