Олена БакайОлена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 200 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.

Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Резидент Yogalife Fest, а також інструктор йога семінарів та майстер-класів.

Офіційний представник Індонезійської школи йоги «Devdan Yoga International» в Україні.

Практикує йогу протягом 7 років. Викладацький досвід – 3 роки.

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більш

дізнаюсь, тим більше я

розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!

Ззовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.

 

Олександр Бардашевський.  Досвідченний викладач з чималим досвідом особистої практики і досвідом викладання.

Вперше спробував для себе йогу в 2005-му році. Але дійсно серйозно почав займатись у 2009-му. У 2011-му відвідав інструкторські курси Анатолія Пахомова, його авторська методика називається “Коректний Підхід до Хребта”. У своїх заняттях стараюсь опиратись на цю методику, оскільки вона робить йогу доступною для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, а також дозволяє займатись та покращувати своє самопочуття людям з найрізноманітнішими проблемами зі здоров’ям”.

 

Галина Шипунова – досвідченний викладач з чималим досвдідом особистої практики. Сертифікована за стандартом RYT 200 від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International

“Моя любов до йоги починається з 2008 року. Від першого знайомства до стабільних стосунків пройшли роки))) І зараз я хочу сказати: йога, я люблю тебе, я з тобою назавжди, бо ти для мене
відкриваєш новий світ, нову мене, нові можливості й бажання! Саме тому я продовжую вчитися:
захистила сертифікат Девдан –школи( стиль аштанга) і не збираюсь зупинятись! Я хочу ділитись тою радістю й натхненням, яке дає йога, з усіма бажаючими, незалежно від віку! Мені 50 років, і повірте: це найкращий час, щоб почати займатись йогою і змінювати своє життя!

 

 

Ольга Стрілецька
сертифікований викладач за стандартом  RYT-100 від міжнародної школи Devdan Yoga International
Прийшовши  в 2014 році перший раз на заняття з хатха йоги одразу        зрозуміла: це те, з чим я хочу повязати своє життя. Відтоді і почалася       інтенсивна щоденна практика під керівництвом досвідченого тренера Едуарда Голяка.
Йога допомогла мені зрозуміти себе та світ, пізнати, що  таке справжня       любов, подарувала внутрішній спокій та відчуття безмежного щастя, яким мені так хочеться поділитися зі всіма, хто мене оточує.