Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.

Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області.

Диполмований йогатерапевт та спеціаліст з адаптивної фізичної культури для осіб з обмеженими можливостями, реабілітолог. Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Представник найпопулярніших курсів для інструкторів йоги в Україні від International Yoga Therapy Center “Sense”, яка має право сертифікувати студентів за міжнародними стандартами Yoga Alliance. Офіційний представник школи Devdan Yoga International в Україні.

Практикує йогу протягом 12 років. Викладацький досвід – 9 років.

Йога-терапевт, що має досвід роботи з різними захворюваннями опорно-рухового апарату та квалыфыкацію підтверджену міжнародними стандартами якості від International Association of Yoga Therapy

“У своїй практиці ведення занять, як індивідуальних, так і групових, я базуюся на знаннях анатомії, фізіології та біомеханіки людського тіла. При роботі із захворюваннями використовую технічні та методи йогатерапії з науково-доказовою базою. До мене звертаються люди як за грамотною практикою, так і для лікування своїх захворювань.Часто працюю з проблемами хребта, колін та інших частин опорно-рухового апарату.Особливу роль у практиці займаєте місце йогатерапевтичної роботи із захворюваннями нервової системи, ШКТ, дихальної та ендокринної систем.

 

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більше дізнаюсь, тим більше я розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!”

“Ззовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.”

 

 

Жанна Шумак – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 100 від школи “Devdan Yoga International”. Сертифікований інструктор фітнесу від ” Педагогічний коледж фітнесу”.

Йогою почала займатися в 2016 році вдома по відео уроках. Коли зрозуміла, що хочу більшого, знайшла свою школу йоги у Дніпрі. Завдяки вчителям цієї школи полюбила йогу ще більше, але хотілося познайомитися з іншими напрямками йоги і отримати теоретичні знання про анатомію тіла. Так йога захопила мене повністю і не відпускає, думаю, що це назавжди. Мені подобається спостерігати за можливостями свого тіла, хочу перевірити на що воно здатне. І хочу прищепити цю любов як можна більшій кількості людей, тому стала викладачем. До того ж йога – це здоров’я, молодість, гнучкість і баланс в тілі, в розумі, у відносинах, в житті.