Олена БакайОлена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 200 від школи «Devdan Yoga International» з акредитацією від організації Yoga Alliance United Kingdom and EU.

Засновниця двох йога-студій у Львові та Львівській області. Резидент Yogalife Fest, а також інструктор йога семінарів та майстер-класів.

Офіційний представник Індонезійської школи йоги «Devdan Yoga International» в Україні.

Практикує йогу протягом 7 років. Викладацький досвід – 3 роки.

“Йога для мене – це великий, незвіданий простір для дій! Що більше я поглиблююсь в практику, чим більш

дізнаюсь, тим більше я

розумію, що ой як багато ще є таємниць! Тому йога – це, в першу чергу, безмежність у всьому – практики, росту в практиці, нескінченність нових усвідомлень і відкриттів!

Ззовнішні або внутрішні Зміни починаються з нас самих. Якщо нас щось не влаштовує – міняйте, якщо не взмозі змінити – приймайте!!! Йога – це найкращий інструмент для пізнання себе справжнього, своєї істинної природи.

 

Олександр Бардашевський.  Досвідченний викладач з чималим досвідом особистої практики і досвідом викладання.

Вперше спробував для себе йогу в 2005-му році. Але дійсно серйозно почав займатись у 2009-му. У 2011-му відвідав інструкторські курси Анатолія Пахомова, його авторська методика називається “Коректний Підхід до Хребта”. У своїх заняттях стараюсь опиратись на цю методику, оскільки вона робить йогу доступною для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки, а також дозволяє займатись та покращувати своє самопочуття людям з найрізноманітнішими проблемами зі здоров’ям”.

 

Галина Шипунова – досвідченний викладач з чималим досвдідом особистої практики. Сертифікована за стандартом RYT 200 від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International

“Моя любов до йоги починається з 2008 року. Від першого знайомства до стабільних стосунків пройшли роки))) І зараз я хочу сказати: йога, я люблю тебе, я з тобою назавжди, бо ти для мене
відкриваєш новий світ, нову мене, нові можливості й бажання! Саме тому я продовжую вчитися:
захистила сертифікат Девдан –школи( стиль аштанга) і не збираюсь зупинятись! Я хочу ділитись тою радістю й натхненням, яке дає йога, з усіма бажаючими, незалежно від віку! Мені 50 років, і повірте: це найкращий час, щоб почати займатись йогою і змінювати своє життя!