Проводить: Олена Бакай
Дати: 25-26 квітня
Час: з 9:00 до 15:30 (уточнюється)
Перерва: з 12:00 до 12:30
Тривалість: 12 годин (по 6 годин два дні)
Місце проведення: м. Кривий Ріг

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги від Devdan Yoga International (Індонезія). Студент Інституту Традиційних Систем Оздоровлення (Москва). Провідна навчальних викладацьких курсів з йоги з сертифікацією міжнародного зразка від Yoga Alliance і DevdanYoga, а так само багатьох семінарів та майстер-класів в містах України і багатьох відомих фестивалях йоги. Засновниця двох йога-студій у Львові і Львівській області.

Актуальна тема всіх часів і народів – “ПОСТАВА і СКОЛІОЗ”. Ще в середньовіччі, вчені займалися вивченням даного питання. Але з розвитком науки, удосконалюються і методи корекції даних патологій.

На семінарі ми навчимося в “домашніх умовах” з мінімальним набором інструментів досить точно проводити діагностику. А так же отримаємо чітку структуру роботи з виявленими порушеннями за допомогою йога-терапевтичних методик.

Структура семінару побудована таким чином, що спочатку ми вчимося виявляти причину, а вже потім працювати з нею. Це дає можливість більш ефективно досягати результатів, які будуть помітні вже через один місяць роботи. У дорослих прогноз корекції сколіозу – 40-50% від вихідного стану вже за 6 місяців роботи. У дітей – до закриття ростових зон можливо повне лікування.
Розберемо в чому відмінність структурного сколіозу від функціонального. Навчимося самостійно оцінювати рентгенівські знімки. Вивчимо основну рухову мускулатуру, яка відповідає за рухи в хребті. Навчимося оцінювати кут нахилу таза і зрозуміємо, де норма, а де можливі певні ускладнення.

1 ДЕНЬ буде присвячений поставі
2 ДЕНЬ буде присвячений сколіозу

За підсумками семінару кожен учасник отримає СЕРТИФІКАТ від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International.

Даний семінар буде цікавий:
викладач йоги
-фітнесс-тренерам
-реабілітологам
-а так само всім людям, які інтрес коректної роботою зі сколіозом і поставою

ВАРТІСТЬ: 1500 грн за два дні семінару при оплаті до 31.03.2020; з 01.04.2020 вартість – 1600 грн., в день семінару – 1800 грн.

Всі питання по реєстрації на семінар і оплаті за тел. 097-265-59-89, Світлана

Дорогі друзі, кількість місць обмежується місткістю залу, тому поспішайте забронювати собі місце!