Якщо Ви бажаєте поглибити свої знання і маєте покликання ділитись ними з людьми, цей курс саме для Вас. Ми прагнемо, щоб кожна людина мала змогу отримувати цілісні і глибокі знання щодо практики. І ми маємо надію, що справжня практика йоги розкриє перед Вами світ щастя і душевного спокою.

Після закінчення даного тренінгу, а також після успішного складання іспитів, учень отримує сертифікацію міжнародного зразку за стандартом RYT 100 або RYT 200 від школи йоги International Yoga&Therapy Center. Така сертифікація дає право викладати йогу в будь-якій країні світу.

Школа International Yoga&Therapy Center зареєстрована в міжнародному йога-альянсі.

Засновницею даної школи є Олена Бакай – викладач йоги та йогатерапевт, зареєстрований в Міжнародній асоціації йогатерапії.

Програма курсу RYT 100 (1-й етап навчання):

 • Історія та філософія йоги.
 • Методологія і принципи школи.
 • Послідовність асан, принципи побудови практики. Специфіка будови послідовностей на групових і індивідуальних заняттях.
 • Правки, коректність і травмобезпека. Практика ведення занять.
 • Методика проведення занять для різних груп учнів.
 • Техніка постановки асан,основи біомеханіки.
 • Функціональна анатомія. Вивчення опорно-рухового апарату.
 • Використання допоміжних засобів в практиці. Кому? Для чого? І як?
 • Пранаями. Дихальна система.
 • Йога для людей похилого віку, методика побудови класів.
 • Древні писання, як база істинного шляху йоги.

Програма курсу RYT 200 (2-й етап навчання):

 • Йогатерапія, як метод ефективної роботи при різних захворюваннях
 • Принципи побудови послідовностей “під задачу”. Індивідуалізація практики.
 • Анатомія, фізіологія, кінезіологія. Біохімія.
 • Основи роботи з порушеннями функціонування хребта. Сколіоз, постава.
 • Біль в спині, причини, постановка діагнозу, підбір йогатерапевтичних методик роботи.
 • Плоскостопість, діагностика і лікування методами йогатерапії.
 • Нервова система. Основні принципи роботи. Побудова практики, спираючись на знання функціонування нервової системи
 • Жіночі і чоловічва репродуктивні системи. Йогатерапія в гінекології і андрології.
 • ПІР і йозі. Методи мобілізації за зняття гіпертонусу. Анатомічний, м’язовий, кістковий та невральний бар’єри.
 • Основи аюрведи.
 • Йога для вагітних. Особливості і коректність проведення занять.
 • Йога для дітей. Особливості побудови занять для різних вікових груп.

Програма курсу RYT 300 (3-й етап навчання- йогатерапія):

 • Йогатерапія в вертебрології
 • Йогатерапія в ортопедії
 • Йогатерапія в неврології
 • Йогатерапія в гінекології

Другий і третій етап є логічним продовженням першого і не може бути пройдений окремо. Тому проходження першого етапу є базою для подальшого навчання.

Всі заняття включають практичну та теоретичну частини. Студентам будуть надані всі презентації для опрацювання і підготовки до іспитів

Окрім планових занять, навчання передбачає і самостійну роботу у вигляді домашніх завдань. Після курсу буде проходити іспит. При його успішній здачі студент отримає сертифікат викладача йоги від International Yoga&Therapy Center. (сертифікація міжнародного зразка). У іспит входить перевірка знань як теоретичної так і практичної частини, а також домашніх практичних завдань.

Зверніть увагу! Вартість навчання значно нижче, ніж в інших країнах! Ми розуміємо економічну ситуацію в України і намагаємося сприяти тим, хто незважаючи на труднощі, все ж прагне вчитися.

 

І найголовніше – кількість місць в групі обмежена – 25 осіб в оффлайн форматі.

Ми прагнемо до якісної передачі і засвоєнню знань. Ми не копіюємо сертифікати і не випускаємо некваліфікованих викладачів.

Найближчі курси інструкторів йоги:

Вересень, 2023 – відкрито реєстрацію:

18.09.2023 – 28.09.2023 – 1 сесія. Офлайн та онлайн формат одночасно (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT100 (- Вартість 450 дол. при оплаті до 1.07.2023. Пізніше – 490 дол

Заняття відбуваються з 10 до 17 години, кожного дня. Субота та неділя – вихідні. (Зважаючи на ситуацію нестабільною роботою електромереж в Україні, графік навчання може змінюватись і буде підлаштований під графіки відключень. В любому випадку курс буде проходити в визначені дати, а от час можливо буде коливатись. Тому просимо з розумінням поставитись до склавшоїся ситуації і враховувати це при плануванні свого часу! Курс інтенсивний і, зазвичай, поєднання його з роботою і іншими курсами несе за собою втрату якості засвоєння матеріалу)

04.12.2023 – 15.12.2023  2 сесія. (база йогатерапії) Офлайн і онлайн формат одночасно. (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT200 (друга сесія) – Вартість 450 дол. при оплаті до 10.11.2023. Пізніше – 490 дол. 

До другого етапу навчання RYT200 допускаються студенти, які успішно склали іспити 1 сесії курсу RYT100, а так же випускники попередніх потоків, які мають сертифікацію RYT100. Якщо ви хочете доєднатись до другої сесії, але не є випускниками нашої школи, це можливо, але без отримання сертифікації. (формат слухача). Ціна від цього не міняється!

Обидві сесії доступні для проходження і в онлайн форматі. Трансляція буде проходити в Zoom. Всі презентації лекцій будуть дублюватись студентам на екран. Сертифікація нічим не відрізняється від сертифікації офлайн формату. 

 

Набір 2024 року:

15.01.2024 – 25.01.2024 – 1 сесія. Офлайн та онлайн формат одночасно (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT100 (- Вартість 450 дол. при оплаті до 1.11.2023. Пізніше – 490 дол

12.02.2024 – 22.02.2024  2 сесія. (база йогатерапії) Офлайн і онлайн формат одночасно. (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT200 (друга сесія) – Вартість 450 дол. при оплаті до 01.01.2024. Пізніше – 490 дол. 

НОВИНКА!!! 01.04.2024 – 11.04.2024  3 сесія. (йогатерпія) Офлайн і онлайн формат одночасно. (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT300 (третя сесія) – Вартість 500 дол. при оплаті до 01.03.2024. Пізніше – 550 дол. 

 

ВСІМ СТУДЕНТАМ РЕКОМЕНДОВАНО ВЧИТИСЬ ОЧНО! (вибір за вами)

Передоплата 30% гарантує місце на курсі і фіксує ціну без підйому! При вашій відмові від курсу – передоплата не повертається!

Увага! Тільки пройшовши весь курс, який складається з двох сесій, склавши два іспити RYT100 та RYT200, студент має право (за бажанням і не обов’ящково. сертифікація все одно підтримується міжнародною спільнотою) бути зареєстрованим в Yoga Alliance (оплативши реєстріційний збір безпосередньо на рахунок даного Ал’янсу) 

Ви можете вибирати на свій розсуд, пройти весь курс RYT100 і RYT200, або тільки першу його частину RYT100.

Контакти і форма реєстрації тут: Реєстрація на курси тренерів

Внесений аванс за навчання, гарантує ВАМ збереження ціни і місця на курс!!!

За додатковою інформацією звертайтесь до нашого представництва в Україні:
+380979696226
beleyoga.lviv@gmail.com

4 thoughts on “Курси викладачів йоги”

 1. Цікавлять курси інструкторів йоги, розклад і навчання? Хочу спробувати пройти першу сесію ? Дякую.

  1. Доброго дня. напишіть нам на телеграм або вайбер, вотсам +380979696226. Дякуємо

 2. Доброго вечора
  Я хочу почати займатися йогою
  Але незнаю з чого почати
  Інформації так багато
  У вас є курс для початківців,щоб розібратися?)
  Дякую

  1. Доброго дня. До нас можна прийти в студію на заняття для початківців в групу. вівторок і четвер о 18:00. Або домовитись на індивідуальні заняття. за номером телефону 0979696226.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *