Якщо Ви бажаєте поглибити свої знання і маєте покликання ділитись ними з людьми, цей курс саме для Вас. Ми прагнемо, щоб кожна людина мала змогу отримувати цілісні і глибокі знання щодо практики. І ми маємо надію, що справжня практика йоги розкриє перед Вами світ щастя і душевного спокою.

Після закінчення даного тренінгу, а також після успішного складання іспитів, учень отримує сертифікацію міжнародного зразку за стандартом RYT 100 або RYT 200 від школи йоги Devdan Yoga International. Така сертифікація дає право викладати йогу в будь-якій країні світу.

Школа Devdan Yoga International зареєстрована в міжнародному йога-альянсі Великобританії (Yoga Alliance UK and EU):
https://www.yogaallianceprofessionals.org

Засновниками даної школи є індонезієць Edo Tandean. А представиником та директором школи в Україні є Олена Бакай. І головним посилом методу Девдан є глибока віра, що кожен, хто йде шляхом йоги прагне безкорисної допомоги всім живим істотам у цьому світі.

“Метод Devdan Yoga International базується на знаннях відомих Індійських школ і ввібрав в себе найважливіше з кожної з них, тим самим поглибивши і урізноманітнівши практику. Девдан Йога базується на первинному сенсі санскритського слова DEVDAN – “Божий дар”. Наша практика асан стає більше, ніж просто фізичні вправи, для підтримки тіла в формі або збільшення сили і гнучкості. Вона стає способом налагодження своїх відносин з “джерелом” (Богом), що дає безмежне душевне щастя, шляхом пізнання своєї істинної природи”.

З моменту свого заснування ми провели багато курсів з підготовки вчителів та семінарів у різних країнах.

Окрім того, що наша школа акредитована Йога Альянсом Великобританії, вона ще є є членом Міжнародної асоціації йога терапії.

Програма курсу RYT 100 (1-й етап навчання):

 • Історія та філософія йоги.
 • Методологія і принципи школи Девдан.
 • Послідовність асан, принципи побудови практики. Специфіка будови послідовностей на групових і індивідуальних заняттях.
 • Правки, коректність і травмобезпека. Практика ведення занять.
 • Методика проведення занять для різних груп учнів.
 • Техніка постановки асан,основи біомеханіки.
 • Функціональна анатомія. Вивчення опорно-рухового апарату.
 • Використання допоміжних засобів в практиці. Кому? Для чого? І як?
 • Пранаями. Дихальна система.
 • Йога для людей похилого віку, методика побудови класів.
 • Древні писання, як база істинного шляху йоги.

Програма курсу RYT 200 (2-й етап навчання):

 • Йогатерапія, як метод ефективної роботи при різних захворюваннях
 • Принципи побудови послідовностей “під задачу”. Індивідуалізація практики. Метод Девдан.
 • Анатомія, фізіологія, кінезіологія. Біохімія.
 • Основи роботи з порушеннями функціонування хребта. Сколіоз, постава.
 • Біль в спині, причини, постановка діагнозу, підбір йогатерапевтичних методик роботи.
 • Плоскостопість, діагностика і лікування методами йогатерапії.
 • Нервова система. Основні принципи роботи. Побудова практики, спираючись на знання функціонування нервової системи
 • Жіночі і чоловічва репродуктивні системи. Йогатерапія в гінекології і андрології.
 • ПІР і йозі. Методи мобілізації за зняття гіпертонусу. Анатомічний, м’язовий, кістковий та невральний бар’єри.
 • Основи аюрведи.
 • Йога для вагітних. Особливості і коректність проведення занять.
 • Йога для дітей. Особливості побудови занять для різних вікових груп.

Другий етап є логічним продовженням першого і не може бути пройдений окремо. Тому проходження першого етапу є базою для подальшого навчання.

Всі заняття включають практичну та теоретичну частини. Кожен студент отримує підручник-конспект англійською, російською або українською мовою в дуркованому варіанті і електронному. А також методичний посібник по асанам і їх варіаціям

Окрім планових занять, навчання передбачає і самостійну роботу у вигляді домашніх завдань. Після курсу буде проходити іспит. При його успішній здачі студент отримає сертифікат викладача йоги від школи Devdan Yoga International, що зареєстрована в Yoga Alliance United Kingdom and EU. У іспит входить перевірка знань як теоретичної так і практичної частини, а також домашніх практичних завдань.

Школа Devdan Yoga International зареєстрована в Yoga Alliance UK and Europe, що надає можливість підсумувати пройдені години навчання в будь-якій школі цієї організації.

Навчання проводить представник даної школи в Україні — Олена Бакай, яка має офіційне право викладати цей курс і сертифікувати студентів за стандартом RYT 200

Курси проходять в різних містах України, Росії та Білорусії.

Зверніть увагу! Вартість навчання значно нижче, ніж в інших країнах! Ми розуміємо економічну ситуацію в країнах СНД і намагаємося сприяти тим, хто незважаючи на труднощі, все ж прагне вчитися.

 

І найголовніше – кількість місць в групі обмежена – 18 осіб в оффлайн форматі.

Ми прагнемо до якісної передачі і засвоєнню знань. Ми не копіюємо сертифікати і не випускаємо некваліфікованих викладачів. Тому, “девданійцев” ви впізнаєте завжди! І так, з першого разу, не всі здають іспити! Але ми безкоштовно дозволяємо перездати ще раз!

Ми піклуємося про репутацію школи. Devdan Yoga International щорічно підтверджує своє право сертифікувати викладачів в Yoga Alliance UK and Europe.

 

Найближчі курси інструкторів йоги:

Січень-лютий, 2022 – відкрито реєстрацію:

16.01.2023 – 27.01.2023 – 1 сесія. Офлайн та онлайн формат одночасно (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT100 (- Вартість 450 дол. при оплаті до 1.12.2022. Пізніше – 490 дол

Заняття відбуваються з 10 до 17 години, кожного дня. Субота та неділя – вихідні.

13.02.2023 – 24.02.2023  2 сесія. Офлайн і онлайн формат одночасно. (живий курс, живе спілкування з вчителем). Сертификація RYT200 (друга сесія) – Вартість 450 дол. при оплаті до 1.01.2023. Пізніше – 490 дол. 

До другого етапу навчання RYT200 допускаються студенти, які успішно склали іспити 1 сесії курсу RYT100, а так же випускники попередніх потоків, які мають сертифікацію RYT100.

Обидві сесії доступні для проходження і в онлайн форматі. Трансляція буде проходити в Zoom. Всі презентації лекцій будуть дублюватись студентам на екран. Сертифікація нічим не відрізняється від сертифікації офлайн формату.

Передоплата 30% гарантує місце на курсі і фіксує ціну без підйому! При вашій відмові від курсу – передоплата не повертається!

Увага! Тільки пройшовши весь курс, який складається з двох сесій, склавши два іспити RYT100 та RYT200, студент має право (за бажанням) бути зареєстрованим в Yoga Alliance Professional (оплативши реєстріційний збір безпосередньо на рахунок даного Ал’янсу).

Ви можете вибирати на свій розсуд, пройти весь курс RYT100 і RYT200, або тільки першу його частину RYT100.

Контакти і форма реєстрації тут: Реєстрація на курси тренерів

Внесений аванс за навчання, гарантує ВАМ збереження ціни і місця на курс!!!

За додатковою інформацією звертайтесь до нашого представництва в Україні:
+380979696226
beleyoga.lviv@gmail.com

2 thoughts on “Курси викладачів йоги”

 1. Цікавлять курси інструкторів йоги, розклад і навчання? Хочу спробувати пройти першу сесію ? Дякую.

  1. Доброго дня. напишіть нам на телеграм або вайбер, вотсам +380979696226. Дякуємо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *