Якщо Ви бажаєте поглибити свої знання і маєте покликання ділитись ними з людьми, цей курс саме для Вас. Ми прагнемо, щоб кожна людина мала змогу отримувати цілісні і глибокі знання щодо практики. І ми маємо надію, що справжня практика йоги розкриє перед Вами світ щастя і душевного спокою.

Сертифікація за стандартом RYT від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International, зареєстрованої міжнародним йога-альянсом Великобританії (Yoga Alliance UK and EU) https://www.yogaallianceprofessionals.org

Після закінчення даного тренінгу, а також після успішної здачі іспитів, учень отримує сертифікацію міжнародного зразка з правом викладання в будь-якій країні світу за стандартом RYT 100 або RYT 200 

 

Засновниками даної школи є індонезієць Edo Tandean та українка Sophiya Tandean. І головним посилом методу Девдан є глибока віра, що кожен, хто йде шляхом йоги прагне безкорисної допомоги всім живим істотам у цьому світі.

 

 

“У 2011 році була створена міжнародна школа “Devdan Yoga International”. Її метод базується на методі аштанга-йоги – як шлях до просвітлення через співчуття до всіх  живих істот.  Девдан Йога грунтується на первісному значенні санскритського слова DEVDAN-  «Божий дар». Наша практика асан стає більше, ніж просто фізичними вправами, щоб тримати тіло підтягнутим або збільшити силу чи гнучкість; вона стає способом налагодження своїх стосунків з “джерелом”(БОГОМ), що дає безмежне душевне щастя, шляхом пізнання істиної своєї природи. З моменту свого заснування ми провели багато курсів з підготовки вчителів та семінарів у різних країнах. Наша школа акредитована Йога Альянсом Великобританії і є членом Міжнародної асоціації йога терапії”.

 

Програма курсу RYT 100 (1-й етап навчання)

– Історія та філософія йоги.
– Методологія і принципи школи Девдан.
– Послідовність асан, принципи побудови практики.
– Правки, коректність і травмобезпека. Практика ведення занять.
– Методика проведення занять для різних груп учнів
– Техніка постановки асан,основи біомеханіки.
– Функціональна анатомія, фізіологія, кінезіологія. Вивчення опорно-рухового апарату. Біохімія.
– Використання допоміжних засобів в практиці
– Пранаями. Дихальна система.
– Йога для людей похилого віку, методика побудови класів
– Древні писання, як база істинного шляху йоги

Програма курсу RYT 200 (2-й етап навчання)

  • Знайомство з першим рівенем Аштанга йоги, рахунок, послідовність, методологія.
  • Принципи побудови послідовностей “під задачу”. Індивідуалізація практики. Метод Девдан.
  • Анатомія, фізіологія, кінезіологія
  • Основи йога-терапії. Вертебрологія (осанка, сколіоз). Подология (плоскостопіє, вальгус и варус). Нервова система (головні болі)
  • ПІР і йозі. Методи мобілізації за зняття гіпертонусу. Фізіологічний, м’язовий та кістковий бар’єри.
  • Основи аюрведи.
  • Йога для вагітних. Особливості і коректність проведення занять
  • Йога для дітей. Особливості побудови занять для різних вікових груп.

Другий етап є логічним продовженням першого і не може бути пройдений окремо. Тому проходження першого етапу є базою для подальшого навчання.

Всі заняття включають практичну та теоретичну частини. Кожен студент отримає підручник, англійською чи українською мовою, на вибір.

Крім планових занять, навчання передбачає і самостійну роботу у вигляді домашніх завдань.

Після курсу проходитиме іспит. При його успішному складанні студент отримає сертифікат викладача йоги від школи Devdan Yoga International та Yoga Alliance United Kingdom and EU. В іспит входить перевірка знань, як з теоретичної, так і з практичної частини, а також домашні практичні завдання.

Школа Devdan Yoga International зареєстрована в Yoga Alliance UK and Europe, що надає вам змогу сумувати пройдені години навчання в школах цієї організації.

Елена Бакай мастер класс. YogaLife Fest 2018Навчання проводить представник даної школи в Україні – Олена Бакай, яка має офіційне право викладати даний курс і сертифікувати стедентів за стандартом RYT200

Тренінги проходять в різних містах України, Росії та Білорусії. Щоб дізнатись дати і місце проведення наступного тренінга, слідкуйте за подіями на сайті, або напишіть нам на email: beleyoga.lviv@gmail.com .

Вартість навчання змінюється в залежності від витрат на організацію і оренди місця проведення. (в середньому від 350 до 450 долл за один етап)

Зверніть увагу, що вартість навчання значно нижча, ніж в інших країнах. Ми розуміємо економічну ситуацію в країнах СНД і намагаємось сприяти тим, хто незважаючи на труднощі, все ж прагне вчитись.

І найголовніше! Кількість місць у групі обмежено (10 чоловік) . Ми прагнемо якісної передачі та засвоєння знань. Ми не копіюємо сертифікати і не випускаємо некваліфікованих викладачів. Тому “Девданівців” ви впізнаєте завжди! І так, с першого разу, не всі здають іспити. Але ми безкоштовно дозволяємо перездати щє раз! Ми дбаємо про обличчя школи Devdan, яка щороку підтверджує своє право сертифікувати викладачів у Міжнародному Йога Альянсі Великобританії та ЄС.

Для додаткової інформації звертайтесь у наше представництво в Україні:
+380979696226
beleyoga.lviv@gmail.com

 

 

Devdan Yoga курс для преподавателей йоги

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

НАЙБЛИЖЧІ ТРЕНІНГИ:

02.12.19 – 26.12.19 – Львів – повний курс навчання проходить в два етапи:
1. модуль 1,2 (Сертифікація RYT100) 02.12 – 12.12 (8 днів навчання, три дні вихідних) Ціна при оплаті до 15.11 – 350 дол. (Пізніше 400 дол)
2. модуль 3,4 (Сертифікація RYT200) 16.12 – 26.12 (8 днів навчання, три дні вихідних) Ціна при оплаті до 15.11 – 350 дол. (Пізніше 400 дол)
(До другого етапу навчання (3,4 модуль) допускаються студенти, які успішно склали іспити 1 і 2 модуля, а так же випускники попередніх потоків, які мають сертифікацію RYT100)
Ціна за два етапи (два сертифікати RYT100,200 – 700 дол. При оплаті до 15.11, пізніше 800 дол)
Ви можете вибирати на свій розсуд, пройти весь курс, або тільки першу його частину.

 

Реєстрація на курс у Львові за посиланням курси для викладачів йоги. Львів. грудень 2019

 

 

 

09.01.20 – 17.01.20 Одеса (тільки перша частина RYT 100) всі питання по організації та запису на курс можна задавати за телефоном 063 – 309 – 9968 (Аня)

реїстраційна форма тут:  курс преподаватель йоги. Одесса, январь 2020