Якщо Ви бажаєте поглибити свої знання і маєте покликання ділитись ними з людьми, цей курс саме для Вас. Ми прагнемо, щоб кожна людина мала змогу отримувати цілісні і глибокі знання щодо практики. І ми маємо надію, що справжня практика йоги розкриє перед Вами світ щастя і душевного спокою.

Сертифікація за стандартом RYT від міжнародної школи йоги Devdan Yoga International, зареєстрованої міжнародним йога-альянсом Великобританії (Yoga Alliance UK and EU) https://www.yogaallianceprofessionals.org

Після закінчення даного тренінгу, а також після успішної здачі іспитів, учень отримує сертифікацію міжнародного зразка з правом викладання в будь-якій країні світу за стандартом RYT 100 або RYT 200 

 

Засновниками даної школи є індонезієць Edo Tandean та українка Sophiya Tandean. І головним посилом методу Девдан є глибока віра, що кожен, хто йде шляхом йоги прагне безкорисної допомоги всім живим істотам у цьому світі.

 

 

“У 2011 році була створена міжнародна школа “Devdan Yoga International”. Її метод базується на методі аштанга-йоги – як шлях до просвітлення через співчуття до всіх  живих істот.  Девдан Йога грунтується на первісному значенні санскритського слова DEVDAN-  «Божий дар». Наша практика асан стає більше, ніж просто фізичними вправами, щоб тримати тіло підтягнутим або збільшити силу чи гнучкість; вона стає способом налагодження своїх стосунків з “джерелом”(БОГОМ), що дає безмежне душевне щастя, шляхом пізнання істиної своєї природи. З моменту свого заснування ми провели багато курсів з підготовки вчителів та семінарів у різних країнах. Наша школа акредитована Йога Альянсом Великобританії і є членом Міжнародної асоціації йога терапії”.

 

Програма курсу RYT 100 (1-й етап навчання)

– Історія та філософія йоги
– Методологія і принципи школи Девдан
– Послідовність асан
– Правки, коректність і травмобезпека
– Методика проведення занять для різних груп учнів
– Техніка постановки асан, ведення занять голосом
– Анатомія, фізіологія, кінезіологія
– Використання допоміжних засобів в практиці
– Пранаями
– Йога для людей похилого віку, методика побудови класів
– Древні писання, як база істинного шляху йоги

Програма курсу RYT 200 (2-й етап навчання)

  • Першій рівень Аштанга йоги, рахунок, послідовність, методологія
  • Анатомія, фізіологія, кінезіологія
  • Основи йога-терапії.
  • Основи аюрведи.
  • Йога для вагітних. Особливості і коректність проведення занять
  • Йога для дітей

Другий етап є логічним продовженням першого і не може бути пройдений окремо. Тому проходження першого етапу є базою для подальшого навчання.

Всі заняття включають практичну та теоретичну частини. Кожен студент отримає підручник, англійською чи українською мовою, на вибір.

Крім планових занять, навчання передбачає і самостійну роботу у вигляді домашніх завдань.

Після курсу проходитиме іспит. При його успішному складанні студент отримає сертифікат викладача йоги від школи Devdan Yoga International та Yoga Alliance United Kingdom and EU. В іспит входить перевірка знань, як з теоретичної, так і з практичної частини, а також домашні практичні завдання.

Школа Devdan Yoga International зареєстрована в Yoga Alliance UK and Europe, що надає вам змогу сумувати пройдені години навчання в школах цієї організації.

1 етап навчання проводить представник даної школи в Україні – Олена Бакай, яка має офіційне право викладати даний курс і сертифікувати стедентів за стандартом RYT 100.

2 етап Ryt 200 безпосередньо викладає засновник школи Edo Tandean

Тренінги проходять в різних містах України, Росії та Білорусії. Щоб дізнатись дати і місце проведення наступного тренінга, слідкуйте за подіями на сайті, або напишіть нам на email: beleyoga.lviv@gmail.com .

Вартість навчання змінюється в залежності від витрат на організацію і оренди місця проведення. (в середньому від 300 до 400 долл за один етап)

Зверніть увагу, що вартість навчання значно нижча, ніж в інших країнах. Ми розуміємо економічну ситуацію в країнах СНД і намагаємось сприяти тим, хто незважаючи на труднощі, все ж прагне вчитись.

Для додаткової інформації звертайтесь у наше представництво в Україні:
+380979696226
beleyoga.lviv@gmail.com

 

 

Devdan Yoga курс для преподавателей йоги

 

 

 

 

 

 

 

НАЙБЛИЖЧІ ТРЕНІНГИ:

18.08 – 25.08 Одеса (Затока) всі питання по організації та запису на курс можна задавати за телефоном 063 – 309 – 9968 (Аня)

реїстраційна форма тут:  Реєстраційна форма. Одеса, серпень

 

05.09 – 15.09 2019 м. Львів – Подробиці тут https://www.facebook.com/events/1968164669955090/

ТУТ –   Реєстраціяна форма Львів