Хочемо розповісти Вам про те, що таке, взагалі, ця йогатерапія і чим вона відрізняється від звичайної практики йоги.

Почнемо з визначення:

Йогатерапія – це форма альтернативної медицини, яка використовує йогу для покращення фізичного і психічного здоров’я людини. Вона включає в себе різноманітні практики, включаючи пози йоги (асани), дихальні вправи (пранаями), медитацію та релаксацію.

Основна задача йогатерапії – це робота із захворюваннями людини в індивідуальному та груповому порядку.

Йогатерапія має під собою підгрунтя з виликою науково-доказовою базою. Наукові дослідження по впливу технік йоги на ті чі інші захворювання дуже активно проводяться і світі та публікуються у відомих базах данних на рівні з медичиними публікаціями. У світі за останнє десятиріччя проведено кільки тисяч досляджень, які стосуються вивчення впливу технік і методів йоги на опорно-руховий апарат людини, на серцево-судину систему, на дихальну систему, на психологічне здоров’я та багато іншого.

А що ж таке йога? І яка вона?

Йога – духовна, ментальна та фізична практична методика зміни якості свідомості, тіла, та психіки. Сукупність різноманітних духовних і фізичних методів: асани, дихальні техніки, релаксаційні техніки. В нашій йога-студії ми практикуємо, так звану, “гімнастику йогів”. Ми працюємо з фізичним тілом людини через виконання поз та дихальних практик, що дає можливість підтримувати здорове тіло і психологічний стан в балансі, а в більшості покращити його. Вчитель йоги має сертифікацію 100,200,300, 500 годинного навчання в сфері підготовки вчителів йоги.

Єдине, що ви маєте розуміти, що практика йоги не працює на пряму з проблемами із здоров’ям, але буває так, що людям дійсно стає краще і від базової практики. Зазвичай це стається тоді, коли людина не має значних проблем у стані свого організму.

А йогатерапія прицільно працюєм під Ваш запит. Йогатерапевт завжди збирає анамнез хвороби, робить певні тестування при необхідності, визначається з пріоритетними цілями у роботі, ставить задачі і по-кроково працює у напрямку поставленої мети. А вибір технік завжди пояснюється тільки з глибокого розуміння патогенезу захворювань. Йогатерапевт володіє знаннями фізіотерапевта (а це медичний напрямок вже), має спеціалізовану освіту, яка включає, як мінімум 800 годин проходження навчання, яке підтверджено спеціальним документом.

Вчитель йоги завжди знає і розуміє, що не треба робити людині, щоб їй не зашкодило, знає всі протипокази до технік йоги. А йогатерапевт відповідає на питання, що треба робити, що вирішити проблему людини, які для цього застосовувати техніки та методики, в якій комбінації і кількості.

Хочемо зазначити, що на даному етапі розвиток йогатерапії, як напрямку реабілітації, знаходиться на самому початку. В нашій країні є єдиний сертифікований йогатерапевт, який визнаний Всесвітньою асоціацією йогатерапії. Це Олена Бакай. 

 сторінка Олени Бакай на сайті міжнародної ассоціації йогатерапевтів

До неї ви можете звернутись за консультацією, як очно у Львові, так і онлайн. Олена Бакай має великий досвід роботи у напрямку реабілітаційно-терапевтичної роботи з пацієнтами з різними нозологіями і застосовує в своїй практиці засоби і методи йогатерапії. За 5 років досвіду роботи успішно працює з:

1. Сколіоз

2. Корекція постави

3. Плоскостопість

4. Біль у хребті (протрузії, грижі, фасетковий синдром, спондилолістез, корінцевий синдром, міофасціальний больовий синдром)

5. Біль у кінцівках (дегенеративні зміни суглобів, проблеми зі зв’язками, тендинопатії, посттравматичне відновлення)

6. Головний біль (головний біль напруги, мігрені, кластерний головний біль)

7. Йогатерапія в пульмонології: астма, хронічна обструктивна хвороба легень, хронічний риносинусит і тонзиліт)

8. Йогатерапія в андрології (аденома передміхурової залози, простатит, еректильна дисфункція, вікова андрогенна дисфункція)

9. Йогатерапія в гастроентерології (запальні захворювання кишківника, гастрит, рефлюксна хвороба, дискінезія жовчовивідних шляхів, жовчнокам’яна хвороба, синдром подразненого кишківника, функціональна диспепсія, запори)

10. Йогатерапія в кардіології (атеросклероз, гіпертонія, серцева недостатність, ішемічна хвороба серця)

11. Йогатерапія в урології (хронічна ниркова недостатність, сечокам’яна хвороба, пієлонефрит)

12. Йогатерапія в ендокринології (захворювання щитоподібної залози, метаболічний синдром)

13. Йогатерапія в гінекології (аменорея, дисменорея, передменструальний синдром, ендометріоз, міома матки, полікістоз яєчників, клімактеричний синдром)

14. Йогатерапія при ведені вагітності та післяпологове відновлення

15. Йогатерапія при захворюваннях нервової системи (тривожні розлади, панічні атаки, депресія)

В більшості випадків результати великі і прогнози високі. Але звісно, все залежить від самого пацієнта. На скільки він готовий працюівати, щоб отримати бажані результати.

 

Для запису на консультацію до Олени Бакай пишіть в вайбер, або телеграм +380979696226

Ціни на послуги знаходятся за посиланням: розклад і цни

Діє система знижок для реабілітації постраждалих під час воєнних дій. Для детальної інформіції звертайтесь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *