Йога тур в Туреччину з двома йогинями – Оленою Бакай та Анною Оксимец!

22.08.2020 – 30.08.2020 (8 ночей)

Ми знову раді запросити Вас в Адрасан – місце, яке полюбилось нам з першого погляду.

АДРАСАН – ЦЕ ТУРЕЧЧИНА ІНШИМИ ОЧИМА!

Йога тур в Адрасан 2020 року – це відпочинок БЕЗ звичних, галасливих і, вже порядком набридлих, “олл-інклюзів” в готелях-гігантах. Наша Туреччина – спокійний ретрит в невеликому затишному готелі на самому березі моря.

Тільки уявіть: чудовий вигляд з вікон, тиша і спокій навколо!
Радіємо світанкам і заходам сонця! Займаємося йогою під шум хвиль
!

Це справжній ретрит з глибоким зануренням в практику! Це оновлення тіла! Нові відкриття і усвідомлення!

 

ЦІНИ НА ТУР:

При 2-місному розміщенні – 650 долл. за одну особу
При 1-місному розміщенні – 730 долл. за одну особу
При розміщенні в сімейному номері – ціну уточнюємо окремо!

Діти до 6 років – безкоштовно! До 12 років – 50% знижка на проживання! В тур обов’язково беремо діток і взагалі їдемо сім’ями. Море в серпні дуже тепле!

Для нашої групи готель надає триразове харчування та трав’яні чаї.

Переліт оплачується окремо: вартість перельоту близько 250 дол. в дві сторони!

Бронюємо квитки на літак заздалегідь! Так як далі – дорожче!

 

ЙОГА ПРОГРАМА:

Основний ухил нашого туру на роботу в режимі асистування – тобто, два викладачі працюють в режимі ведучий-асистент! Цей момент дуже важливий в практиці, так як, всім учасникам вдасться отримати потрібні правки в відбудові та розумінні виконання асан.

І це відрізняє наш тур від схожих йога турів! Ніхто з Вас не залишиться без уваги! Нам важливо навчити Вас, а не попрактикуватися разом з Вами на килимках! Ми цінуємо коректність практики, грамотний і ефективний підхід!

Кожен день буде побудований у вигляді ранкового і вечірнього заняття:
Ранок – очисні практики + майстер-класи з теоретичним і практичним матеріалом (1,5 години)
Вечір – йога-терапія, обстеження, оцінка та методи коректної роботи. Індивідуалізація практики для кожного учасника за підсумками обстежень. Йога-нідра або медитації (1,5 години)

Наш тур підходить абсолютно всім! Навіть якщо ви ніколи не займалися йогою, але дуже хочете спробувати! Досвідченість викладачів дозволить коректно вибудовувати практику для будь-яких груп!

 

Програма дозвілля за бажанням:

  • Поїздка на кораблі у відкрите море і на дикі пляжі – 80-85 лір (це близько 20 дол. з обідом! на кораблі)
  • Екскурсійна програма в стародавнє місто Олімпус і в Чірали за бажанням (оплата за трансфер)
  • Поїздка на жіночий пляж і відвідування хамама (за бажанням) – 70-80 лір (без масажу). Сам масаж коштує 140 лір за годину

Ви навіть не встигнете помітити, як пролетять ці дні! Відпочинок в колі однодумців і дружня атмосфера, краса в простоті і затишку, далеко від помпезності і шуму – це справжній йога-ретрит!

 

Два різнобічних викладачі:

Анна Оксимец (Anna Oximec) – є провідним йога тічером багатьох йога проектів, семінарів і фестивалів (CarpathianYogaFest, AvatarYogaFest, Vedalife, KyivAcroFest). Викладає в м. Київ. Сертифікований викладач “Універсальна Йога” Лаппа А.В. за стандартом RYT 200. Її сила не тільки в її практиці, а також в таланті спілкування з людьми, вмінні з легкістю пояснити простими словами про всі складнощі практики, пропонуючи шляхи вирішення як для початківців, так і для просунутих практиків. Саме ця сила і талант є свого роду «фішками» і «родзинками» Анни.

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 200 школи “Devdan Yoga International” c акредитацією yoga Alliance United Kingdom and EU. Засновниця двох йога-студій у Львові. Резидент Yogalife Fest, провідний викладач семінарів і майстер-класів на CarpathianYogaFest, AvatarYogaFest. Офіційний представник Індонезійській школи “Devdan Yoga International” йоги в Україні, викладач курсів для інструкторів йоги. На даний момент учениця інституту ІТСО Сергія Агапкина, Москва, за фахом йога-терапія. “У своїй практиці спираюся на наукові знання і дослідження, глибоке розуміння фізіології людини, що дає можливість індивідуалізувати практику для всіх! Тому в тур можуть сміливо вирушати люди з будь-якими вихідними даними. Практика буде можлива для всіх. Ми грамотно вибудуємо її для ВАС!”

 

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА ТУР:

Для запису телефонуйте нам: +380979696226 (Олена) або +380501490947 (Анна). Або пишіть в особисті повідомлення в Фейсбук / Інстаграмм:: @beleyoga @okcymec

А краще і простіше за все – заповнити реєстраційну форму туру і ми передзвонимо Вам: http://bit.ly/adrasan2020

Детальніше про тур: https://beleyoga.com/ioha-tur-v-adrasan/

Детальніше про тур