Йога тур в Карпати взимкуСпа йога-тур в Карпати з Оленою Бакай!

 

Дати:
29.11.2023 по 03.12.2023  

Місце проведення: готель Vita Park, Жденієво, Закарпатська обл.

 

ХОЧУ ПОЇХАТИ

 

Друзі, запрошуємо Вас у захоплюючу подорож, поринути у дику природу Карпат! Ми відпочиватимемо у мальовничій місцевості Закарпатської область, у готелі “Vita Park” – один і готелів мережі Reikartz. Зранку та ввечорі на нас чекає практика йоги. А вдень – чудові прогулянки, та захоплюючі розваги, відпочинок у Спа-зоні готелю, походи в ліс, тощо.

Основна направленність нашого туру:

  1. Глибоке розуміння практики йоги, завдяки отриманню навичок і знань! Вас чекають лекційні і практичні заняття від провідного майстра йоги та єдиного сертифікованого йогатерапевта України міжнародного класу Олени Бакай, що дасть можливість зрозуміті практику з перших кроків, отримавши від цього максимум ефекту і глибини.
  2. Так, як ми працюємо, як з тілом, так і з свідомістю, наш ретрит підійде для широкого кола осіб. Для новачків і досвідчених практиків. Для тих, хто хоче розвиватись в йозі і навчатись їй. Для тих, хто хоче відпочити з користю для душі та тіла.
  3. Тільки здорова збалансована практика, індивідуальний підхід, без шкоди для здоров’я. Основна риса методики викладання Олени Бакай – баланс між розвитком тіла та свідомості. “Ми не даємось в крайнощі! Адекватні навантаження, де кожен знайде свою “точку росту” від початківця до просунутого”

 

ХОЧУ ПОЇХАТИ

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

29.11.2023 (середа)
14:00 Заїзд у готель
17:00 – 18:00 – вечірня практика. Мʼяка, відновлююча практика.

18:30 – вечеря (Шведська лінія)

20:00 вечірнє спілкування, вирішення організаційних питань

30.11.2023 (четвер):
8:00 – 9:00 – ранкова практика. Дихальні техніки, практика йоги в потоковому режимі.
9:30 – сніданок (Шведська лінія)

До обіду та після – вільний час, в який буде запропоновано групові прогулянки, Спа-відпочинок, групові настільні ігри і просто цікаві бесіді. (участь за бажанням)

14:00 – обід (Шведська лінія)

17:00 – 18:00 – вечірня практика. (пранаями. Глибоке занурення від простого до складного. Роз’яснення технік і індивідуалізація)

18:30 – вечеря (Шведська лінія)

Вечірні посиденькі в групі і душевні бесіди в колі однодумців

01.12.2023 (П’ятниця):

8:00 – 9:00 – ранкова практика. (Інтервальна практика йоги. Авторська методика роботи з тривожністю)
9:30 – сніданок (Шведська лінія),

До обіду та після – вільний час, в який буде запропоновано групові прогулянки, Спа-відпочинок, групові настільні ігри і просто цікаві бесіді. (участь за бажанням)

14:00 – Обід (Шведська лінія)
17:00 – 18:00 – вечірня практика (Інь-йога)

18:30 – вечеря (шведська лінія)

Вечірні посиденькі в групі і душевні бесіди в колі однодумців, настільні ігри

02.12.2023 (Субота):

8:00 – 9:00 – ранкова практика. (Йогатерапевтична практика по здоровью спини. Акценти на корекцію постави і робота з поперековою ділянкою хребта)

До обіду та після – вільний час, в який буде запропоновано групові прогулянки, Спа-відпочинок, групові настільні ігри і просто цікаві бесіді. (участь за бажанням)

14:00 – Обід (шведська лінія)
17:00 – 18:00 – вечірня лекція (тема лекції обирається групою на голосуванні)

18:30 – вечеря.

Прощальний вечір.

03.12.2023 (Неділя):

День зборів та від’їзду.
9:00 – сніданок
11:00 Розрахунковий час виїзду з готелю

 

ХОЧУ ПОЇХАТИ

 

 

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
– Проживання 4 ночей – місце у двохмісному номері. (при одномісному розміщенні вартість уточнюйте)
– Практика асан йоги, пранаям та йога-нідра, фракційна шавасана, розбір технік йоги та медитацій, лекції з йоги (6  різноманітних практик йоги і одна лекція на вибір групи, що дадуть Вам велику кількість знань, які ви зможете використовувати для своєї подальшої практики йоги). Також ви зможете отримати рекомендації викладача і консультації по виконанню технік йоги відповідно від Вашого стану здоров’я йогатерапевтичного направлення.

– Триразове харчування (ШВЕДСЬКА лінія)

– Користування Спа-зоною готелю

– Організаційний збір.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-Трансфер до готелю та назад (доїзд до готелю самостійний)
-Додаткові витрати на розваги та екскурсії

ВАРТІСТЬ ТУРУ З ЛЮДИНИ при двомісному розміщенні:

11000 грн. (при оплаті до 15.11.2023) – Першим 5 учасникам знижка 500 грн.

12000 грн. (при оплаті до 20.11.2023)

13000 грн. (при оплаті до 28.11.2023)

Якщо ви бажаєте приєднатися до туру з дітьми, сім’єю це можливо! Уточнюйте вартість для супроводжуючої особи без йога-програми у організаторів

Якщо ви плануєте проживати самостійно в номері без підселення, вартість становитиме 14000 грн. – Номер стандарт. (раннє бронювання до 15.11). Далі відносно дати йде здорожчання на 1000 грн.

2. Для компаній із трьох або чотирьох осіб є можливість поселення у тримісних чи чотиримісних номерах.

 

Що потрібно для того, щоб потрапити з нами в йога-тур:

1. Зареєструватися по посиланню:

посилання для реєстрації

РЕЄСТРАЦІЯ

 

2. При необхідності задзвонити за номером до організаторів для уточнення інформації можна сюди +380979007056

Або написати на телеграм організаторам для отримання реквізитів оплати: +380979007056

3. Оплатити 30% вартості туру, повідомити про оплату на вищевказаний номер

 

Увага! Кількість місць обмежена! Замовляйте заздалегідь! Після оплати місце за вами зарезервовано! Чекаємо на зустріч!!!

ВАЖЛИВО! Вартість вашого бронювання 30% перераховується на рахунок готелю одразу після вашої сплати і не підлягає поверненню при вашій відмові. (такі умови роботи з готелем при груповому заїзді). Просимо уважно і відповідально віднестись до цього пункту. Дякуємо за розуміння!

ВИКЛАДАЧ:

Олена Бакай – сертифікований викладач йоги за стандартом RYT 500 школи “Devdan Yoga International” c акредитацією yoga Alliance United Kingdom and EU. Єдиний в Україні йогатерапевт, акредитований всесвітньою асоціацію йогатерапевтів за стандартом C-IAYT.

Засновниця міжнародного центру йогатерапії – International Yoga&Therapy Center “Sense”. Викладая курсів по підготовці вчителів йоги та йогатерапевтів за міжнародними стандартами якості. Резидент найбільшого фестивалю йоги в Україні Carpathian Yoga Fest провідний викладач семінарів і майстер-класів. Офіційний представник Індонезійській школи “Devdan Yoga International” йоги в Україні. Дипломований йогатрапевт (закінчила Інститут Традиційних систем оздоровлення), фізичний терапевт, ерготерапевт (ЛДУФК).

Йога тур в Турцию - Елена Бакай

“У своїй практиці спираюся на наукові знання і дослідження, глибоке розуміння фізіології людини, що дає можливість індивідуалізувати практику для всіх! Тому в тур можуть сміливо вирушати люди з будь-якими вихідними даними. Практика буде можлива та грамотно вибудована. 

 

карпати тур йога

Карпаты йога тур

тур йога Карпати