Всі наші актуальні йога тури дивіться тут:

ВСІ НАШІ ЙОГА ТУРИ

 

Разом з інтересом до йоги, як до фізичної і духовної практики, збільшується інтерес і до йога турів. Чим же такий вид відпочинку краще звичних “олл-інклюзів”? Чому ж так корисно і приємно відвідувати йога тури?

Приводів для цього достатньо, і ось вони:

  1. Чудові локации
  2. Здорове харчування
  3. Правильний роспорядок дня
  4. Спілкування з однодумцями
  5. Йога практика на свіжому повітрі
  6. Час на відпочинок
  7. Ефективний підхід до кожного

 

Чудові локації

Без сумніву, однією з основних і важливих складових будь-якого йога туру є місце проведення. Як правило, тури проводяться в найкрасивіших і відокремлених місцях – біля моря або в горах. Уявіть – практика на тлі мальовничих гірських або морських пейзажів, поруч з лісовою прохолодою або під шум хвиль? А як же прекрасно насолоджуватися чудовими видами, після активних вправ йогою?

Чисте гірське або морське повітря, шум хвиль і дерев, спів птахів – все це далеко від міської метушні і турбот допоможе знайти душевний спокій і усвідомити радість буття. Тут ви повною мірою насолодитеся моментом, зупинившись в “тут і зараз”. Це треба обов’язково пробувати! Але є і небезпека – затягує 😉

Здорове харчування

В основному, на йога турах надається передбачене меню, що складається з легких, за бажанням, суто вегетаріанських страв. Це дає можливість розвантажити систему травлення, оздоровиться і, швидше за все, навіть трохи схуднути. Плюс, тут не буде сусідів, що спокушають звичним нездоровим харчуванням, як в турецьких “олл-інклюзів”!

Правильний роспорядок дня

Нічний шум сусідів, музика до ранку, – це теж зовсім не про відпочинок в йога турі! Як правило, тури проводяться у віддалених від стандартних курортних і туристичних зон місцях. Ранкові заняття передбачають ранній підйом, а вечірні – як не можна краще налаштовують на здоровий і своєчасний сон.

Спілкування з однодумцями

Також важливим є те, що разом з вами в турі будуть не випадкові відпочиваючі, а, завжди, цікаві та незвичайні люди, з якими хочеться спілкуватися на різноманітні теми, і від яких можна багато чого дізнатися про йогу.

Практика йоги на свіжому повітрі

Ну і звичайно ж – самі тренування! Якщо погодні умови дозволяють, заняття проходять на свіжому повітрі. Ранкові заняття на сході сонця – це неймовірно! Така практика об’єднує всі можливі ефекти – фізичні, духовні та ментальні! Цей неймовірний йога досвід приходить тільки в йога турі!

Час на відпочинок

До речі, між самими тренуваннями, завжди є можливість провести час як в звичайному відпустці. На море це можуть бути екскурсії в найближчі міста, катання на катерах, дайвінг або ж просто відпочинок біля води. У Карпатах – походи в ліс і катання на лижах.

Ефективний підхід до кожного

Наші кваліфіковані тренери знайдуть правильний і коректний підхід, як до новачків, так і задовольнять потреби досвідчених практиків. Основний ухил наших турів – на роботу в режимі асистування. Це означає, що два викладача працюють в парі, в режимі ведучий-асистент! Завдяки цьому, всім учасникам вдається отримати потрібні правки в відбудові та розумінні виконання асан.

І саме це в першу чергу відрізняє наш йога тур! Ніхто з учасників не залишається без уваги, тому що нам важливо навчити, а не попрактикуватися в компанії на килимках! Ми цінуємо коректність практики, грамотний і ефективний підхід!

Наші йога тури проводяться у наймальовничіших куточках, як України, так і закордону. Карпати, Грузія, Туреччина, Єгипет – це далеко не повний перелік місць, куди ми регулярно виїжджаємо практикувати йогу і відпочивати.

Запрошуємо вас на наші йога тури!

Список найближчих йога турів:

 
 

Йога-тур в Карпати
Дати: 15.05.2023 по 21.05.2023
Йога тур в Карпаты
 

Йога-тур в Туреччину, Адрасан (Анталія)
Дати: 17.06.2023 по 01.07.2023 (можливість вибрати від 7 до 14 днів у турі)
Дати: 30.09.2023 по 14.10.2023 (можливість вибрати від 7 до 14 днів у турі)

Йога тур в Турцию

 
 
Архів наших йога турів:
Йога тур в Єгипет

Йога тур в Египет

 

Йога-тур в Грузію, Батумі

Йога тур в Грузию