Друзі, маю до вас чудову новину Carpathian Yoga Festival запустив новий проект – СYF Online Club.

 

Ви вже не раз чули від мене згадку про цей фестиваль і нині його масштаби зростають. Я виступатиму в онлайн-клубі з темою “Йогатерапія спини” і навіть дала можливість учасникам самостійно обрати тему мого виступу. З Carpathian Yoga Festival мене пов’язує довга історія та моє зростання. Адже спочатку це була просто участь, згодом я виступила на сцені Base. Вона була для тих, хто хоче ознайомитися з якомога більшою кількістю стилів йоги, знайти свій напрямок для подальшого розвитку особистої практики. Незабаром мої виступи вже відбулися на сцені Prof для тих, хто прагне покращити рівень, знайти нові знання та інсайти від професіоналів.

Тому викладати у СYF Online Club одне задоволення, бо вже маю аудиторію прихильників, яка з кожним роком розширюється, а особливо завдяки Carpathian Yoga Festival .

Зараз атмосфера СYF Online Club – це те чого не вистачає у нашому сьогоденні. Адже це можливість спробувати щось нове або покращити давно забуте, знайти коло однодумців. Аудиторія, яку збирає Carpathian Yoga Festival – це зазвичай активні і розуміючі люди, які готові до нових звершень та відкриттів. До того ж ціна дійсно така, що кожен бажаючий може легко собі це дозволити – щомісячна підписка всього 199 грн.

Вступивши до онлайн-йога клубу можна вже відразу відчути приємний енергообмін між організаторами, викладачами та учасниками. Це гарантує те, що на фесті йоги і йогині вже будуть знайомі один з одним і відчуватимуть себе легше та спокійніше. А також долучившись до онлайн йога-клубу ми разом практикуватимемо не лише асани і пранаями, а ще йогу рідною українською! Хіба це не прекрасно?

Вступ до СYF Online Club – це шанс виступити в майбутньому тічером на фестивалі, як відбулося і у мене. Тому рекомендую не втрачати можливостей і долучатися вже зараз. Зробити це можна перейшовши за посиланням https://leeloo.hebeyos.com/tsx60p.

Адже тільки почавши працювати над собою тут і зараз, тільки створивши навколо себе сприятливе оточення можна буде досягти високих результатів, таких як гармонія власного тіла й розуму, успіх у викладанні йоги, отримання високого прибутку та розвиток власних знань та навичок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *